↑ Mine tagasi Meie kool

Õpilasesindus

Õpilasesinduse koosolekud toimuvad kolmapäeviti I söögivahetunnil kooli saalis.

ÕE-sse kuuluvad 5.-12. klassi õpilased. Üht klassikomplekti saab esindada kuni 4 liiget.

PÕHIMÄÄRUS

2021/2022

Ana-Maria Müür (11. kl) – president
Lauri Tuhkanen (10. kl.) – asepresident
Kevin Päästel (11.kl.) – sekretär – protokollija

5. klass – Rete Laasi, Pilleriin Piirme, Grettel Ülevärva                                                                                      6. klass – Eneli Piirme, Eneli Pulk
7. klass – Anna-Sharlotte Hallgrimson, Liis Rõhu, Sven-Artur Rahuoja, Romeo Kaljurand
8. klass –
9. klass – Emma Liisa Salk, Merili Adler
10. klass – Lauri Tuhkanen
11. klass – Ana-Maria Müür, Kevin Päästel, Marleen Sahtel, Grettel Soonisoo
12. klass – Stever Vahkel

PROTOKOLLID

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 1, 08.09.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 2, 15.09.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 3, 29.09.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 4, 13.10.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 5, 20.10.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 6, 10.11.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 7, 17.11.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 8, 24.11.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 9, 1.12,2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 10, 8.12.2021

ÕPILASESINDUSE PROTOKOLL nr 11, 15.12.2021

ÕPILASESINDUSE PROTOKOLL nr 12, 12.01.2022

ÕPILASESINDUSE PROTOKOLL nr 13, 19.01.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 14, 26.01.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 15, 02.02.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 16, 09.02.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 17, 16.02.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 18, 09.03.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 19, 16.03.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 20, 23.03.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 21, 30.03.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 22, 06.04.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 23, 20.04.2022

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 24, 11.05.2022

2020/2021

Patrik Saagim (12. kl) – president
Everita Imana (9. kl.) – asepresident
Ana-Maria Müür (10.kl.) – sekretär – protokollija

5. klass – Eneli Piirme, Eneli Pulk, Jaspar Adler                                                                                                  6. klass – Romeo Kaljurand, Liis Rõhu
7. klass – Lee Grünberg, Grete Vulkan, Maris Paju
8. klass – Merili Adler
9. klass – Everita Imana, Lauri Tuhkanen
10. klass – Kevin Päästel, Grettel Soonisoo, Marleen Sahtel, Ana-Maria Müür
11. klass – Marta Kommer, Diandra Kirsi, Liis Tamm
12. klass – Patrik Saagim
13. klass – Nele Pikner

PROTOKOLLID

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 1 03.09.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 2 10.09.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 3 17.09.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 4 24.09.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 5 01.10.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 6 08.10.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 7 29.10.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 8 05.11.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 9 12.11.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 10, 17.11.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 11, 24.11.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 12, 1.12.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 13, 9.12.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 14, 21.12.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 15, 31.12.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 16, 12.01.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 17, 19.01.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 18, 26.01.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 19, 5.02.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 20, 09.02.2021

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 21, 30.03.2021

2019/2020

Heliine Gurjanov (12. kl) – president
Pille Koppel (10. kl.) – asepresident
Ana-Maria Müür (9.kl.) – sekretär – protokollija

5. klass – Keitlyn Kaal, Robin Kaja, Romeo Kaljurand, Sven-Artur Rahuoja                                                                                                  6. klass – Lee Grünberg, Triinu Koidu, Maris Paju, Martha-Maria Päästel
7. klass – Merili Adler, Vilhelm Põder
8. klass – Everita Imana, Jens Siig, Lauri Tuhkanen
9. klass – Kevin Päästel, Grettel Soonisoo, Kadri Vulkan
10. klass – Kärt Elismäe, Markus Loginov, Liis Tamm
11. klass – Patrik Saagim, Martin Uibopuu
12. klass – Keily Kerem, Annika Paalberg, Kristjan Sireli
13. klass – Caroliina Helde, Pilleriin Köster

PROTOKOLLID

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 1, 10.09.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 2, 17.09.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 3, 24.09.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 4, 26.09.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 5, 01.10.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 6, 08.10.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 7, 15.10.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 8, 29.10.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 9, 05.11.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 10, 12.11.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 11, 19.11.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 12, 26.11.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 13, 03.12.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 14, 10.12.2019

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 15, 07.01.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 16, 14.01.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 17, 21.01.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 18, 04.02.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 19, 11.02.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK nr 20, 03.03.2020

ÕPILASESINDUSE KOOSOLEK, nr 21, 10.03.2020

2018/2019

Keily Kaal (9. kl) – president
Kertu Lille( 12. kl.) – asepresident
Kadri Vulkan (8.kl.) – sekretär – protokollija

5. klass Grete Vulkan, Lee Grünberg, Maris Paju
6. klass Hevenli Kaskin, Kristjan Aus
7. klass Everita Imana, Jaan Luhamaa, Lauri Tuhkanen
8. klass Kevin Päästel, Karmo Kuristik
9. klass Sandra Lõpp, Katre – Maris Veskimägi
10. klass Birgit Blumfeldt, Maris Kereme, Mariliis Uibopuu
11. klass Annika Paalberg, Kristjan Sireli
12. klass Kender Sutt, Kertu Lille
13. klass Kaisa – Liis Puusepp, Caroliin Helde

PROTOKOLLID

Koosolek nr. 29 I 20. 05. 2019

Koosolek nr. 28 I 13. 05. 2019

Koosolek nr. 27 I 29.04. 2019

Koosolek nr. 26 I 16. 04.2019

Koosolek nr. 25 I 9.04 2019

Koosolek nr. 24 I 1.04. 2019

Koosolek nr. 23 I 25.03. 2019

Koosolek nr. 22 I 18.03. 2019

Koosolek nr. 21 I 4.03. 2019

Koosolek nr. 20 I 19.02. 2019

Koosolek nr. 19 I 4.02 2019

Koosolek nr. 18 I 28. 01. 2019

Koosolek nr. 17 I 14. 01. 2019

Koosolek nr. 16 I 7.01. 2019

Koosolek nr. 15 I 18. 12. 2018

Koosolek nr. 14 I 11. 12 2018

Koosolek nr. 13 I 4.12. 2018

Koosolek nr. 12 I 27. 11.2018

Koosolek nr. 11 I 20.11 2018

Koosolek nr.10 I 13. 11.2018

Koosolek nr. 9 I 6. 11. 2018

Koosolek nr. 8 I 30.10. 2018

Koosolek nr. 7 I 16. 10.2018

Koosolek nr. 6 I 09.10.2018

Koosolek nr. 5 I 2. 10. 2018

Koosolek nr. 4 I 25.09. 2018

Koosolek nr. 3 I 18.09 2018

Koosolek nr. 2 I  11.09. 2018

Koosolek nr. 1 I 07.09.2018

Koosolek NR 25 | 20.03.2018

Koosolek NR 24 | 13.03.2018

Koosolek NR 23 | 06.03.2018

Koosolek NR 22 | 20.02.2018

Koosolek NR 21 | 13.02.2018

Koosolek NR 20 | 06.02.2018

Koosolek NR 19 | 30.01.2018

Koosolek NR 18 | 23.01.2018

Koosolek NR 17 | 16.01.2018

Koosolek NR 16 | 09.01.2018

Koosolek NR 15 | 19.12.2017

Koosolek NR 14 | 12.12.2017

Koosolek NR 13 | 05.12.2017

Koosolek NR 12 |  28.11.2017

Koosolek NR 11 | 21.11.2017

Koosolek NR 10 | 14.11.2017

Koosolek NR 9 | 07.11.2017

Koosolek NR 8 | 31.11.2017

Koosolek NR 7 | 17.10.2017

Koosolek NR 6 | 10.10.2017

Koosolek NR 5 | 03.10.2017

Koosolek NR 4 | 26.09.2017

Koosolek NR 3 | 19.09.2017

Koosolek NR 2 | 12.09.2017

Koosolek NR 1 | 06.09.2017

ÕPILASESINDUSE TUUMIK

1

Tõstamaa Keskkooli õpilasesinduse tuumik (edaspidi tuumik) on kooli õpilaskonna vabatahtlik aktiivgrupp, kuhu kuulub kuni 10 õpilasesinduse liiget.

2

Tuumikusse kuulub automaatselt õpilasesinduse juhtkond ehk president ja asepresident.

3

Tuumikusse pääsemiseks tuleb kirjutada motivatsioonikiri ning saata see õpilasesinduse meiliaadressile või viia huvijuhi kätte määratud tähtajaks.

4

Tuumik valitakse üheks õppeaastaks.

5

Tuumiku eesmärk on korraldada sündmusi, arutleda eri kooliga seotud teemadel jm.

6

Tuumiku liige on kohustatud osa võtma kõikidest koosolekutest.

7

Kolme põhjuseta puudumise järel arvatakse liige tuumiku nimekirjast välja.

8

Tuumiku koosolekud toimuvad vähemalt üks kord kuus koolivälisel ajal.

9

Koosolekute ajad lepitakse eelnevalt kokku.

10

ÕE juhtkonnal on õigus kokku kutsuda erakorralisi koosolekuid ka õppepäeva keskel.

Liikmed

……………

Vaata lehekülge »