Tagasi Projektid-le

Happy School

Tõstamaa Keskkool tegi 2014 – 2016 koostööd  Charlottenlundi  Keskkooliga Trondheimist Norras.
Projekti nimi „Happy School“ . Peamiseks eesmärgiks koostöös partneriga välja töötada uusi atraktiivseid ja uuenduslikke õppemeetodeid ainetes, mis kipuvad olema õpilastele vahel igavad ja ebahuvitavad.

Projekti sihtgrupiks õpetajad, kes koostöö käigus analüüsisid õpetamise ja klassitööga seotud peamisi probleeme ning leidsid lahendusi muutmaks õppimist tegevuseks, mida õpilased ise TAHAVAD  teha.

Eestipoolseks projektijuhiks ja koordinaatoriks Liina Käär, liina@tostamaa.ee

Koostööprojekti toetati Euroopa Majanduspiirkonna Norra stipendiumiprogrammist ning projektiperiood on 1. septembrist 2014 kuni 30.augustini 2016.

Projekti koduleheküljele…

logo-lk-1-ja-2-kaanele-ja-sisekaanele


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

18.-22.oktoobrini osalesid Tõstamaa kooli õpetajad Galina Mändla, Heili Timm, Liina Käär ning Tõstamaa vallavalitsuse töötajad Karin Randmäe ning Helle Vahemäe EMP/Norra koostööprojekti “Happy School” Töökohtumisel Trondheimis Charlottenlundi koolis. Kolme päeva jooksul tutvuti võõrustaja kooli õpitingimustega ning töötati projekti eesmärkidega. Samuti oli Tõstamaa esindusel kohtumine Trondheimi linnavalitsuse esindajaga, kellega räägiti kohalikust haridus- ja noorsootöökorraldusest.


4.-6.mail 2015 toimus Tõstamaa Keskkooli ja Charlottenlundi kooli koostööprojekti “Happy School” kolmas kohtumine, mis seekord oli taaskord Eestis. Kohtumisel jätkati tööd selle nimel, et õppetöö klassis muutuks nii õpilastele kui õpetajatele huvitavamaks ja motiveerivamaks.

Kohtumise käigus toimus ka kaks töötuba, millest esimene oli seotud motivatsiooniga ning teine õppemängude loomisega.

Tõstamaa kool sai külalistelt ka meeleoluka kingituse: vahvlite küpsetamise masina, mis loodetavasti hakkab looma õnne terves meie koolis.

happy_school_mai15


happy school_34

Norra õpetajad Tõstamaa koolil külas. Oktoober 2014.


trondheim_happy_school

Tõstamaa õpetajad Trondheimis. Jaanuar 2015


vernieri_labquest_sensorid

Koolil on nüüd õppetöö kaasajastamiseks, projekti rahadega ostetud, Vernieri sensorite koplekt.

Artikkel “Tõstamaa Tuultes”: Onnelik_kool_Happy_School

DSC_7919

DSC_7942